pl en

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Wspieramy procesy sprzedażowe proponując wdrażanie m.in. skutecznych programów lojalnościowych. Kierujemy je do przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, działów sprzedaży, a ich celem jest skuteczne motywowanie do realizacji ściśle określonych przez firmę zadań.

Opracujemy zasady i koncepcję programu, który elastycznie dopasujemy do wymagań i potrzeb konkretnych firm. Podpowiemy jak skutecznie wdrożyć program motywacyjny, będziemy czuwać nad jego przebiegiem i dobierzemy właściwe nagrody. 

NARZĘDZIA INFORMATYCZNE

W odpowiedzi na Państwa potrzeby przygotujemy koncepcję kreatywną, projekt graficzny platformy konkursowej, a także tej służącej innym założonym celom programowym. Dzięki znajomości nowoczesnej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań systemowych zaproponujemy rozwiązanie, która uwzględni ważne z punktu widzenia firmy elementy. Oferowane przez nas narzędzia, osadzone w wirtualnej rzeczywistości mogą realnie odzwierciedlać wyniki sił sprzedażowych, zachęcać do aktywnego udziału w konkursach, quizach jednocześnie motywując do dalszej pracy.

Atrakcyjna graficznie i merytorycznie platforma z pewnością wesprze wszelkiego rodzaju działania sprzedażowe. Aby efektywnie mierzyć poziom satysfakcji z wdrożonego narzędzia, będziemy monitorować i raportować prowadzone działania.