pl en

INCENTIVE TRAVEL

INCENTIVE TRAVEL to podróż motywacyjna. Wyjątkowy wyjazd, najczęściej do najatrakcyjniejszych rejonów świata, ma służyć zmotywowaniu i/lub nagrodzeniu pracowników za prace wykraczające poza obowiązki i zbliżające firmę do osiągnięcia założonych celów.

Najczęściej są to wyjazdy grupowe, których program jest indywidualnie ustalany i w znacznym stopniu odbiega od standardowych podróży o charakterze turystycznym. Głównym wyróżnikiem incentive travel jest wysoka jakość usług oferowanych podczas wyjazdu oraz pobytu grupy. Dlatego ich celem są najczęściej egzotyczne i luksusowe rejony świata. Każdy z takich wyjazdów, organizowanych przez Oxygen Event, przygotowywany jest ściśle z założeniami Klienta i wzbogacony o nasze sugestie oraz pomysły. Uczestnicy, oprócz przebywania w niezwykle interesujących miejscach, pod okiem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, rozwijają także swoje pasje i nabywają nowych umiejętności, chociażby takich jak nurkowanie, windsurfing czy gra w golfa.

Z naszymi Klientami byliśmy m.in. na Mauritiusie, Seszelach, w Meksyku, Wietnamie i Dubaju. Wciąż poszukujemy urokliwych zakątków i najwyższej jakości ekskluzywnych usług, by zapewnić naszym Klientom niezapomniane wyjazdy