pl en

EVENTY

IMPREZY MASOWE

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy masowe zarówno o charakterze artystycznym, rozrywkowym, jak i sportowym. Oprócz atrakcyjności wydarzenia i innowacyjności podczas realizacji, zwracamy także szczególną uwagę na bezpieczeństwo, zapewniając niezbędne zezwolenia, a także obecność służb porządkowych i informacyjnych. 

 

EVENTY TEMATYCZNE

Temat przewodni eventu Klient może wybrać spośród szerokiego wachlarza naszych propozycji lub, w zależności od potrzeb, możemy go stworzyć zgodnie z założonymi celami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzymy, że każdy event jest doskonałą formą nie tylko zabawy, lecz także lepszego poznania pracowników, jak również klientów firmy.

 

PRODUCT LAUNCHES

Z sukcesami prowadzimy działania mające na celu wprowadzenie na rynek nowego produktu, usługi bądź firmy. Promujemy marki i ich produkty zarówno na rynku polskim, jak i poza jej granicami. Zajmujemy się także aktywnością po-eventową wspierając sprzedaż zintegrowanymi formami komunikacji. Udrażniamy komunikację wewnątrz firmy. Skuteczność i efektywność naszych działań potwierdzają nasi dotychczasowi Klienci.

 

WYDARZENIA SPECJALNE

Organizujemy od podstaw aż po zaskakujący finał wydarzenia specjalne takie jak uroczyste gale, jubileusze, koncerty, wystawy. Starannie dobieramy miejsce, menu oraz atrakcje podkreślające charakter spotkania. Drobiazgowo dopracowujemy każdy szczegół. Dbamy o to, by wyjątkowe wydarzenia naszych Klientów miały niepowtarzalną atmosferę i na długo zostały zapamiętane przez zaproszonych gości.  

 

KONGRESY, KONFERENCJE, SZKOLENIA

Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym partnerem w organizacji kongresów, konferencji i szkoleń. Na bieżąco śledzimy rynek konferencji oraz aktualnych trendów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Znamy i stale uaktualniamy bazę ośrodków konferencyjnych dzięki czemu proponujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt konferencyjny i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję organizacji wydarzenia na najwyższym poziomie.

 

EXTREME

Organizujemy ekstremalne projekty, podczas których współpracujemy z najlepszymi specjalistami z konkretnej dziedziny.  Zabieramy naszych Klientów do najdzikszych rejonów, gdzie przełamują własne bariery, zdobywają nowe umiejętności i walczą z własnymi słabościami. Otaczamy ich szczególną opieką dbając o bezpieczeństwo i atrakcyjność proponowanych aktywności.